انبار رنگ روناس در تهران

جهت ارتباط با انبار رنگ روناس در تهران با فروشگاه رنگ رادین، بزرگترین مرکز پخش رنگ روناس در تهران تماس بگیرید.

انبار رنگ روناس در تهران

رنگ های صنعتی و ساختمانی روناس تحت وندور شرکت نفت و با استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می شوند. این پوشش ها برای مصارف عمومی و نیز تخصصی فرموله می شوند. از مشخصات این گروه از رنگ ها می توان به مقاومت بالا در برابر شرایط جوی و نیز قابلیت شستشوی آسان اشاره نمود.

رنگ های عمومی روناس

ای پوشش ها همان رنگ های ساختمانی و آسترهای ضد خوردگی تک جزئی می باشند که برای مصارف عادی جامعه تولید و عرضه می شوند. انواع رنگ های روغنی، پلاستیک، ضد زنگ طوسی و قرمز و… همگی از تولیدات این شرکت می باشند. این محصولات دارای پوشش دهی بالا، قیمت مناسب و دوام و ماندگاری طولانی می باشند.

رنگ های صنعتی و تخصصی روناس

یکی از مهمترین بخش های این پوشش ها در انواع آسترهای ضد خوردگی تک جزئی و دو جزئی با محوریت عمده ی زینک ریچ اپوکسی می باشد. این محصول با داشتن درصد بالایی از پودر روی و نیز رزین قوی اپوکسی می تواند بخوبی سازه ی مورد نظر را از خوردگی محافظت نماید.

گروه دوم از رنگ های صنعتی رنگ های لایه رویه می باشند که به دو دسته ی عمده ی رنگ های اپوکسی و پلی اورتان تقسیم می شوند. رنگ اپوکسی مقاومت شیمیایی و نیز رطوبتی بالا دارد و رنگ پلی اورتان مقاومت رطوبتی و نوری خوبی از خود نشان می دهد  بنابراین به ترتیب برای سازه های در معرض حلال ها و نور آفتاب مورد استفاده قرار می گیرند.

در رنگ آمیزی سازه های صنعتی ضخامت متوسط تا بالا مورد نیاز می باشد. یکی از راه های افزایش ضخامت و نیز ایجاد چسبندگی بالا بیشتر لایه زیرین و رویه استفاده از رنگ های لایه میانی می باشد که در دو سه نوع اپوکسی پلی آمید معمولی، mio و هایبیلد تولید می شوند.

بخش دیگری از رنگ های صنعتی تولیدی شرکت روناس جهت مصارف بسیار ویژه استفاده می شوند. برای مثال در شرایط اسیدی و قلیایی شدید انواع رنگ های اپوکسی فنولیک، اپوکسی گلس فلیک و نیز کولتار اپوکسی پیشنهاد می شود. برای سازه های در معرض حرارت بالا استفاده از پرایمر ضد خوردگی زینک اتیل سیلیکات و نیز رنگ های رویه نسوز گزینه ی مناسب می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

انبار رنگ روناس در تهران

رنگ صنعتی روناس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما