اپوکسی آشامیدنی با تاییدیه بهداشت

اپوکسی آشامیدنی با تاییدیه بهداشت با پوشش عالی و خاصیت ضد رطوبتی و شیمیایی. شرکت رنگ رادین، نمایندگی رسمی رنگ روناس و اکسیر، در خدمت شما همکاران گرامی می باشد.

آدرس: شادآباد، بلوار الغدیر، خیابان وثوقی، خیابان عباس مختاری، نبش کوچه ی شیرین یکم، پلاک 45، فروشگاه رنگ رادین

اپوکسی آشامیدنی با تاییدیه بهداشت و با چسبندگی و پوشش عالی

پوشش های اپوکسی برای محافظت از سازه های فلزی و بتنی در معرض رطوبت و مواد شیمیایی و به طور کلی خوردگی بالا استفاده می شوند. این رنگ ها انواع مختلفی دارند که بر اساس آن با هاردنر پلی آمین، پلی آمید و پلی آمینو-آمید سخت می شوند.

رنگ های اپوکسی کاربردهای مختلفی دارند که از آنجمله می توان به انواع بهداشتی(آشامیدنی)، مقاوم در برابر اسید و قلیا، پایدار در شرایط تنش مکانیکی و … نام برد. حال در این مقاله به بررسی پوشش اپوکسی بهداشتی می پردازیم.

مشخصات پوشش اپوکسی مخصوص مخزن آب

این رنگ بر پایه ی رزین قوی اپوکسی و هاردنر پلی آمینو-آمید می باشد. محصول سالونت فری تولید می شود و بنابراین خاصیت سمی حلال دیگر در این پوشش نمایان نخواهد بود. فلزات مضر و سنگین موجود در رنگ ها نیز در این محصول بسیار اندک می باشد که برای سلامتی انسان هیچ ضرری نخواهد داشت. به همین دلیل می توانیم این پوشش را بدون هیچ دغدغه ای برای سازه های آب آشامیدنی استفاده کنیم.

رنگ های بهداشتی در بسته بندی 25 کیلو رنگ و 2.5کیلو هاردنر می باشند. از نظر فام رنگی معمولا پوشش های بهداشتی به رنگ سفید می باشند.

روش اجرای رنگ اپوکسی بهداشتی

قبل از اجرای رنگ حتما زیرسازی انجام دهید. به این معنی که باید سطح کار حتما تمیز باشد و عاری از هرگونه چربی و غبار باشد. قبل از اجرا، حتما از پرایمر مناسب استفاده کنید. این محصول باعث افزایش چسبندگی رنگ رویه به سطح زیرین و نیز محافظت بیشتر از سازه خواهد شد.

پرایمر مناسب برای سازه های فلزی از نوع زینک ریچ اپوکسی+لایه میانی و یا زینک فسفات اپوکسی می باشد. این محصولات با حفاظت فیزیکی و کاتدی از سطح سازه باعث افزایش عمر فلز خواهند شد.

در سازه های بتنی از یک دست سیلر اپوکسی بعنوان پرایمر استفاده کنید. این محصول با اشباع سطح بتنی باعث افزایش چسبندگی رنگ رویه به سطح می شود. از طرف دیگر باعث صرفه جویی در مصرف رنگ نیز خواهد شد. سطح بتنی جذب رنگ بالایی دارد و در صورت عدم استفاده از پرایمر شاهد مصرف رنگ بسیار بالایی خواهیم بود.

پس از آماده سازی سطح رنگ را با نسبت مشخص با هاردنر ترکیب و با تینر اپوکسی اندکی رقیق نمایید. محصول بدست آمده را با پیستوله و یا غلتک بر سطح سازه اجرا کنید. معمولا ضخامت اجرایی استاندارد بین 100تا 150 میکرون فیلم خشک می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126و02166813351

همراه:09129687674

اپوکسی آشامیدنی با تاییدیه بهداشت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما