رنگ لایه میانی اپوکسی اکسید آهن MIO

رنگ لایه میانی اپوکسی اکسید آهن MIO از این رنگ بعنوان لایه ی میانی در محیط های با رطوبت بالا بر روی سیستم زینک ریچ اپوکسی استفاده می شود.

مشخصات رنگ لایه میانی اپوکسی اکسید آهن MIO

رنگ لایه میانی اکسید آهن میکایی(micaceouse iron oxid) با داشتن پیگمنت ضد خوردگی اکسید آهن و ذرات پودر میکا مقاومت بالایی در برابر رطوبت بالا و خرش و سایش و نیز ضربات مکانیکی از خود نشان می دهد. این رنگ در فام طوسی تولید می شود. رنگ پرایمر زینک ریچ به دلیل غنی بودن از پودر روی آزاد در لابه لای خود فضاهای بازی دارد که عوامل خورنده به راحتی می توانند خود را به سطح سازه ی فلزی برسانند و باعث خوردگی شوند. جهت پوشاندن کامل رنگ لایه زیرین و نیز ایجاد چسبندگی بالای رنگ رویه بر روی زینک ریچ بهتر است تا یک لایه رنگ لایه میانی اپوکسی پلی آمید MIO استفاده شود.

کاتالوگ و قیمت رنگ MIO

جهت دریافت کاتالوگ محصول اینجا کلیک کنید. قیمت این محصول با توجه به شرایط روز تعیین می شود و جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت رنگ رادین صنعتی تماس بگیرید.

شرکت رنگ رادین صنعتی بعنوان مرکز مشاوره، تامین و اجرای انواع رنگ های صنعتی در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مهندس محمدخانی به شماره ی 09129687674 تماس بگیرید.

رنگ لایه میانی اپوکسی اکسید آهن MIO

رنگ لایه میانی

عناوین مرتبط:

دیتاشیت و مشخصات رنگMIO لایه میانی رنگین زرهRZ-5147

قیمت خرید رنگ لایه میانی MIO در نمایندگی روناس

کاربرد رنگ لایه میانی اپوکسی mio

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما