قیمت و فروش رنگ پلی اورتان گالوانیزه

شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت قیمت و فروش رنگ پلی اورتان گالوانیزه با شرکت رنگ رادین، نمایندگی رسمی روناس در تهران، تماس بگیرید.

آدرس: شادآباد، خیابان الغدیر، خیابان وثوقی، خیابان عباس مختاری، نبش کوچه ی شیرین یکم، پلاک 45، فروشگاه رنگ رادین

قیمت و فروش رنگ پلی اورتان گالوانیزه

سازه های فلزی را می توانیم درون روی داغ غوطه ور کنیم و به این ترتیب آن ها را گالوانیزه کنیم. به این صورت که یک لایه فلز زینک، بر روی سازه می نشانیم که این لایه از فلز زیرین حفاظت کاتدی عالی می نماید. یکی از عیب های این پوشش این است که با گذشت زمان بخصوص در مجاورت با رطوبت و عوامل خوردگی دچار فقر روی می شود و پس از آن این عوامل، فرسایش سطح را شروع می کنند. بنابراین باید با پوشش های رنگی سطوح مختلف را محافظت کنیم که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

رنگ آمیزی سطح گالوانیزه

سطوح گالوانیزه را به دلیل صیقلی بودن زیاد نمی توانیم به راحتی رنگ کنیم. باید ابتدا یک لایه آستر واش پرایمر و یا اپوکسی تای کوت بر روی آن اجرا کنیم تا سطح را برای رنگ زدن لایه ی بعدی آماده کنیم. واش پرایمر با دارای  اندکی اسید می باشد که خوردگی بسیار کمی بر روی سطح سازه ایجاد می نماید. این پوشش سطح را جهت رنگ آمیزی آماده می سازد. پس از اینکه  لایه ی آستری بطور نسبی خشک شد، رنگ رویه پلی اورتان را با ضخامت بین50تا 70 میکرون بر روی سازه اجرا کنید. این پوشش مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت و نور آفتاب دارد و با ایجاد کردن سد فیزیکی قوی، از رسیدن رطوبت به سطح جلوگیری می نماید.

کاربرد رنگ گالوانیزه

برای رنگ آمیزی مخازن، لوله های انتقال و بطور کلی سازه های آهنی و گالوانیزه می توانیم از این محصول استفاده کنیم. محصول مقاومت شیمیایی و فیزیکی خوبی در برابر عوامل خوردگی از خود نشان می دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

قیمت و فروش رنگ پلی اورتان گالوانیزه

رنگ گالوانیزه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما