مقاومت رنگ اپوکسی روناس در برابر خوردگی

مقاومت رنگ اپوکسی روناس در برابر خوردگی بسیار بالا می باشد و می تواند برای سال های طولانی سازه را از آسیب حفظ نماید. شرکت رنگ رادین نمایندگی رسمی روناس در بازارآهن شادآباد تهران

مقاومت رنگ اپوکسی روناس در برابر خوردگی

رنگ های اپوکسی بر پایه ی رزین قوی اپوکسی، حلال، فیلر و نیز بخش دوم خشک کن تولید می شوند. این رنگ ها دارای مقاومت عالی در برابر خوردگی رطوبتی، دمایی، حلالی، شیمیایی و مکانیکی می باشند. برای سازه های فلزی و بتنی در معرض خوردگی اجرای پوشش اپوکسی بسیار مناسب می باشد. رنگ اپوکسی با ایجاد سد فیزیکی قوی از ورود عوامل خورنده به سطح سازه جلوگیری بعمل می آورند.

با توجه به شرایط سازه باید از آسترهای ضد خوردگی مناسب استفاده کنیم. در سازه های فلزی در موارد خوردگی قوی رطوبتی از پرایمر زینک ریچ اپوکسی با درصد بالای پودر روی استفاده کنید و در موارد خوردگی شیمیایی نیز می توان از آستر زینک ریچ و یا زینک فسفات اپوکسی استفاده کرد.

رنگ های اپوکسی اصلاح شده

گروهی از این پوشش ها بر پایه ی رزین اپوکسی فنول تولید می شوند.  محصول دارای مقاومت بسیار بالای شیمیایی می باشد و برای شرایط اسیدی و قلیایی مورد استفاده قرار می گیرد. گروه دوم رنگ های گلس فلیک می باشند. این رنگ ها علاوه بر داشتن رزین اپوکسی فنولیک قوی دارای ذرات پودر شیشه می باشند که باعث افزایش مقاومت شیمیایی در برابر شرایط اسیدی و قلیایی می شود.

کاربرد رنگ اپوکسی

این رنگ جهت پوشش انواع مخازن و لوله های فلزی و بتنی نگهداری و انتقال مواد مورد استفاده قرار می گیرد. پوشش های اپوکسی کف به دلیل قدرت تحمل بالای فیزیکی نیز بسیار رایج شده اند و مخصوصا در مناطقی که نیاز به تمیز کاری زیادی دارند مانند کشتارگاه ها و نیز بیمارستان ها نیز استفاده می شود. به دلیل مقاومت رطوبتی بالای این محصول برای پوشاندن کف استخر ها نیز مورد استفاده می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

مقاومت رنگ اپوکسی روناس در برابر خوردگی

پوشش اپوکسی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما