RTB-1180 آستر اپوکسی غنی شده با پودر روی

RTB-1180 آستر اپوکسی غنی شده با پودر روی جهت محافظت از سازه های فلزی در معرض خوردگی رطوبتی بالا. شرکت رنگ رادین نمایندگی رسمی و مرکز مشاوره ی رنگ روناس در تهران.

RTB-1180 آستر اپوکسی غنی شده با پودر روی

انواع سطوح فلزی با گذشت زمان و قرارگیری در معرض هوا دچار اکسید شدگی می شوند. این امر زمانی شدت می یابد که عوامل خورنده مانند رطوبت و ذرات شیمیایی و نیز گازهای خورنده نیز اضافه شود؛ در اینصورت امکان خوردگی سازه بسیار بالاتر می رود.

انواع مخازن نگهداری، لوله های انتقال و بطورکلی سازه های فلزی بخصوص در مناطق صنعتی و یا با رطوبت بالا بشدت در معرض خوردگی می باشند. هر گونه سهل انگاری در نگهداری این سازه ها باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری می شود. مخصوصا در سازه های دارای مواد حساس مثل لوله ی انتقال گاز که انفجارهای بزرگی ممکن است اتفاق بیفتد.

روش محافظت از فلزات با زینک ریچ اپوکسی

رنگ زینک ریچ اپوکسی مخلوطی از درصد بالایی از پودر روی در بستری از رزین اپوکسی می باشد. ذرات روی آزاد موجود در این رنگ با روش حفاظت الکتروشیمیایی از سازه ی زیرین خود محافظت می نمایند. علاوه بر این این ذرات به همراه پودر روی سد فیزیکی محکمی در برابر نفوذ عوامل خورنده به سطح فلز بوجود می آورند.

به خاطر داشته باشید که این پوشش محافظت نوری کمی دارد و بهتر است تا در مقابل آفتاب با یک لایه رنگ پلی اورتان آن را پوشش دهیم. زینک ریچ اپوکسی بصورت تک لایه و یا سیستم سه لایه بر روی سازه های فلزی اجرا می شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید محصول با مهندس محمدخانی تماس بگیرید.

ثابت:02144377126

همراه:09129687674

RTB-1180 آستر اپوکسی غنی شده با پودر روی

زینک ریچ اپوکسی روناس

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما